Sevgililer Günü Özel Valentine Tavşan Tulum Seti
Sevgililer Günü Özel Valentine Tavşan Tulum Seti
Sevgililer Günü Özel Valentine Tavşan Tulum Seti

Sevgililer Günü Özel Valentine Tavşan Tulum Seti

Fiyat : ₺509,49(KDV Dahil)

Sevgililer Günü Özel Valentine Tavşan Tulum Seti

Ürün tasarımı kalp detaylı kumaş ile renkelndirilmiştir

Ön kısmındaki detay kalp iekilli hazırlanmaktadır

Bebek Tavşan Tulum firmamızın patentli ürünü olup orijinal kutusunda gönderim yapılmaktadır.

Tavşan Bebek tulumumuz %100 pamuklu penye ile hazırlanmakta olup bebeğinizi sırt üstü rahat yatırabilmeniz için ponpon kısmı çıkarılıp takılabilmektedir.

Ürün isimsiz olsa bile isim kutucuğunu doldurmadan siparişinizi sepete ekleyemezsiniz.

İsimsiz ürün satın almak için İsim kutucuğuna "isim yok" yazmanız yeterlidir.

 

0-3 aylık pamuklu tavşan bebek tulumlarımızın ölçüsü yenidoğan bir bebeğin hastane çıkışı kullanımına uygundur. Ürünü bebeğiniz 3 aylık olana kadar kullanabilirsiniz ;

 

Set içeriği ;

 

Tavşan Tulum 

Şapka

Takıp Çıkarılabilen Ponpon

 

Siparişiniz size özel olarak dikilmekte olup, Mücbir sebepler dışında 6-8 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Tulumumuz yaz aylarına özel olarak eğer dilerseniz kısa kol ile de hazırlanabilmektedir.

 

Sitemizde olmayan bedenler için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

+905372321389

 

 

Ürün tasarım patenti firmamıza ait olan ürünün orijinal kutulu gönderimi tarafınızca sağlanmaktadır.Tavşan Tulum, markamız ortaya çıkarttığı ve tasarımını tamamladığımız günden itibaren en çok satılanlar arasında yerini almıştır. Melek kanatlı bebek tulumlarımız ile beraber en çok satanlar arasında kulaklı tavşan bebek tulumlarımızı bulabilirsiniz. Tavşan tulumlarımızın gövde renkleri pembe ve mavi olarak seçilebilmekteyken, tulumlarımızın göbek kısımları ekru olarak hazırlanmaktadır. Yenidoğan fotograf çekimlerinde kullanmak istediğiniz ürünleri farklı detaylar ile hazırlatmak isterseniz whatsapp üzerinden özel dsipariş oluşturabilirsiniz  Sizler de doğum sonrası fotoğraf çekimlerinizde en şık pozlar için tavşan bebek tulumlarımızı tercih edebilirsiniz. Bebek tulumu olarak %100 pamuklu ve antibakteriyel penye ile üretilmekte olan bu tulumlarımız daha sonra dilerseniz bebeğinizin ismi ile nakışlanmaktadır. 

Ürünün Ponponu çıkarılabilir.

Ponpona kesinlikle su değdirmeyiniz.

Polar detaylarını doğrudan ütülemeyiniz.

Pamuklu bir ürün olduğu için makinede kısa ve hassas programda yıkayınız.

Makine kurutması önerilmez çekme yapabilir.

 

Tavşan Tulum Setine dilerseniz Tavşan Yastık, Tavşan Battaniye, Tavşan Triko Battaniye, Tavşan Patik, Tavşan Bebek Zıbını, Tavşan Önlüğü de ekleyebilirsiniz. Bebek tulumları, battaniyeleri ve diğer kıyafetleri için en özel yerli üretim ürünlerini, bebek kategorimiz altından inceleyebilirsiniz. Lohusa gecelik ve sabahlıkları, lohusa taçları gibi diğer en özel lohusa yerli üretim ürünlerini, lohusa kategorimiz altından inceleyebilirsiniz.

Ürünü bebek hediyesi olarak muhteşem bir alternatifle satın alabilirsiniz. Ürünler kutulu gönderim yapılıyor bu sebeple hediyeyi doğrudan ilgili kişiye gönderebilirsiniz.

Doğum hediyesi olarak hızlı sipariş verebilmek için whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR